61 285 42 97 biuro@tech-kom.pl

Siewnik punktowy ED

Siewniki punktowe AMAZONE są bardzo uniwersalne i wyróżnają się dużą wydajnością oraz niezawodnością działania z zachowaniem optymalnej jakości pracy. Prędkość robocza 9 km/h, jest, zgodnie z testami profi, osiągana bezproblemowo. Siewniki punktowe AMAZONE zbudowane są wyjątkow solidnie a jednocześnie zapewniają prostotę i wygodę obsługi. Oprócz tego przekonują również wysoką dokładnością odkładania nasion, niezawodnością i utrzymaniem wartości rynkowej.

Siewnik punktowy EDX

Wzrost wydajności pracy można realizować tylko przez zwiększenie szerokości roboczych albo przez podwyższenie roboczych prędkości jazdy, gdzie możliwości posiadanych szerokości roboczych wykorzystywane są aż do ich granic. AMAZNE proponuje siewnik punktowy EDX o szerokości roboczej od 6 do 9 metrów a wraz z nim, nową technologię, która pozwala pracować z prędkością rzędu 10 do 15 km/h.

czytaj dalej ...

Wiele nowości technicznych i znakomity komfort obsługi znacznie skraca czasy przestojów i czasy czynności pomocniczych. W końcowym efekcie siewniki punktowe EDX mają wydajność pracy do 50% wyższą w porównaniu do stosowanych dotychczas siewników punktowych. Poprawia to nie tylko siłę uderzenia, ale jednocześnie redukuje koszty wykorzystania ciągnika oraz pracy kierowcy.

Maszyny komunalne

Maszyny używane

TECH-KOM
Żabikowo 1
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 285 42 97,
+48 600 883 727

Fax 61 285 60 98

biuro@tech-kom.pl