61 285 42 97 biuro@tech-kom.pl

Rozsiewacze ZA-X Perfect

Dwutarczowy rozsiewacz dla małych i średnich gospodarstw lub do pracy na terenach zielonych. ZA-X Perfect jest łatwo ustawiany i pozwala na dokładny rozsiew dostępnych w handlu nawozów na szerokość roboczą do 18 m a mocznika do 15 m.

Rozsiewacze ZA-M i ZA-M PROFIS

Dwutarczowy rozsiewacz ZA-M 1001 jest najkorzystniejszym cenowo wejściem w technikę ZA-M. Podstawowy zbiornik o pojemności 1000 litrów daje się, dzięki łatwo montowanym nadstawkom, powiększyć do 1500 litrów. Wyjątkowo stabilna a równocześnie lekka rama, została optymalnie skonstruowana dla tej klasy wydajności.

czytaj dalej ...

Dwutarczowy rozsiewacz ZA-M 1201 posiada zbiornik o pojemności 1200 litrów. Nadstawki pozwalają zwiększyć tę pojemność do 2700 litrów. ZA-M 1501 to idealny rozsiewacz dla przedsiębiorstw usługowych i dużych gospodarstw rolnych. Ten zawieszany rozsiewacz dysponuje dużym zbiornikiem o pojemności 1500 litrów. Dzięki nadstawkom, pojemność można zwiększyć do 3000 litrów.

Wersja ZA-M Profis seryjnie zawiera układ ważenia i pakiet Tronic do sterowania dawką rozsiewu (kg/ha) zależnie od prędkości jazdy oraz obsługę Limitera do rozsiewu granicznego.

Zalety ZA-M Profis:

  • Żadnych prób kręconych. Wprowadzić dawkę rozsiewu i jechać! Prościej już nie można.
  • Stabilna konstrukcja ramowa z techniką ważenia i maksymalnie 3.100 kg masy użytkowe.
  • Technika ważenia online w równoległobocznie prowadzonej ramie – korzystna przy małym obciążeniu komory ważenia.
  • Bez bocznych wpływów na komorę ważenia przy pracy na zboczach, gdyż zbiornik, rama i mechanizm rozsiewający tworzą jedną całość.
  • Komfort i bezpieczeństwo dzięki łatwemu ustawianiu dawki rozsiewu oraz szerokości robocze.
  • Zamontowane złącze seryjne do współpracy z terminalem GPS lub czujnikami azotu.

ZA-M 1501 profiS ma podstawowy zbiornik o pojemności 1.500 litrów ale poprzez nadstawki można zwiększyć tę pojemność do 3.000 litrów. Stosowany jest w systemach ścieżek technologicznych od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacze ZA-V

Modelem ZA-V firma AMAZONE wprowadza na rynek wysokowydajny rozsiewacz nawozów przeznaczony do pracy z wyjątkowo wysokimi prędkościami roboczymi sięgającym do 30 km/h. Komunikacja ISOBUS, technika ważenia i wiele innych innowacji czynią go jednym z najnowocześniejszych rozsiewaczy nawozów w swojej klasie.

czytaj dalej ...

Przepustowości do 6,4 kg/s oraz maksymalna szerokość robocza 36 m pozwalają uzyskiwać wydajności powierzchniowe do 33 ha/h. Zawieszany rozsiewacz ZA-V wyróżnia stabilna rama i korzystna pozycja punktu ciężkości. Solidny, tłoczony zbiornik
wykonany z jednego kawałka materiału pozwala na optymalne zsuwanie się nawozu. Dzięki różnym nadstawkom pojemność zbiornika można dostosować do wymagań gospodarstwa. Wynosi ona od 1700 l do 4200 l. Dla bezpiecznego rozsiewu granicznego, krawędziowego i przy rowach można wyposażyć ZA-V w uchylny zestaw do rozsiewu granicznego Limiter V+.

Rozsiewacze ZA-TS

Rozsiewacz wielkopowierzchniowy ZA-TS dla szerokości roboczych od 18 do 54 m posiada precyzyjny mechanizm rozsiewający ze zintegrowanym układem do rozsiewu granicznego, AutoTS. Funkcjonowanie AutoTS umożliwia użytkownikowi osiąganie doskonałego obrazu rozsiewu granicznego i tym samym uzyskiwanie optymalnych warunków wzrostu roślin aż do granicy pola.

Rozsiewacze wielkopowierzchniowe ZG-B i ZG-TS

Wielkopowierzchniowym rozsiewaczem nawozów ZG-B firma AMAZONE prezentuje wydajny program do ekonomicznego i ekologicznego stosowania nawozów mineralnych i nawozów o wilgotności gleby. Wszystkie modele mają jedną cechę wspólną: przekonują dokładnością rozsiewu, są łatwo oraz komfortowo obsługiwane. Doskonale nadają się do pracy w dużych gospodarstwach, firmach świadczących usługi albo do prac w wielu gospodarstwach.

czytaj dalej ...

Zróżnicowane warianty wyposażenia i szeroki wybór akcesoriów sprawiają, że rozsiewacze nawozów AMAZONE to wybór właściwy w każdym gospodarstwie!
Dla dużych gospodarstw rolnych, firm usługowych i do pracy w wielu gospodarstwach, AMAZONE proponuje ZG-TS. Wydajny, wielkopowierzchniowy rozsiewacz do szybkiej i precyzyjnej aplikacji nawozów mineralnych. ZG-TS przekonuje wyjątkowo precyzyjnym działaniem i wielką siłą uderzenia osiąganą z mechanizmem rozsiewającym TS oraz zintegrowanym układem rozsiewu granicznego Auto TS. Można go komfortowo obsługiwać przez terminal w standardzie ISOBUS, taki jak AMATRON 3, CCI 100 czy AMAPAD a dostępny jest ze zbiornikami mieszczącymi 5500 i 8200 l.
ZG-TS jest seryjnie wyposażny w 8-stopniowe włączanie sekcji szerokości. Przy ZG-TS Tronic włączanie sekcji szerokości odbywa się przez dopasowanie dawki. ZG-TS Hydro steruje sekcjami szerokości przez dopasowanie dawki oraz liczby obrotów. Sekcje szerokości rozsiewaczy ZG-TS mogą być oczywiście sterowane także przez GPS.

Maszyny komunalne

Maszyny używane

TECH-KOM
Żabikowo 1
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 285 42 97,
+48 600 883 727

Fax 61 285 60 98

biuro@tech-kom.pl