61 285 42 97 biuro@tech-kom.pl

MAIR STAR*

Dwa walce obracające się na przemian (każdy z nich wyposażony jest w cztery listwy nożowe) ciągną łodygi kukurydzy efektywnie, delikatnie, w sposób kontrolowany w dół. Kolba kukurydzy jest zrywana przez płyty zrywające. Słoma pozostaje nierozdrobniona na polu i służy między innymi ochronie przed erozją.

MAIR STAR* Horizon

Uzupełnia zalety MAIS Star ® o wydajną zintegrowaną sieczkarnie horyzontalną.Optymalnie umieszczony pod rzędami zbierającymi rozdrabniacz łodyg pozostawia za sobą równomiernie, krótko ścięte ściernisko, również wtedy, gdy odstępy między rzędami są różne albo gdy istnieje konieczność koszenia poprzecznie do rzędów. Masa kukurydzy zanieczyszczona chwastami lub trawą jest także bez żadnych problemów rozdrabniana, jak również szczególnie łykowate i przejrzałe rośliny kukurydzy.

ROTA-DISC®

Łączy w sobie zalety: delikatność, minimializację strat z wysoko efektywną technologią koszenia. Dwa rotory zbierające ciągną rośliny w dół, podczas gdy trzeci rotor tnący wyposażony w 15 samoostrzących się tarcz tnących je rozdrabnia. Dzięki rotacji działającej przeciw nadmiernemu nagromadzeniu się masy kukurydzy, podniesiona została mocno efektywność pracy maszyny, a skuteczność rozdrabniania i rozwłókniania jest o wiele wyższa.

HORIZON STAR II ®

Horizon Star II® dopełnia wspaniałą przystawkę, jaką jest ROTA DISC® o obracający się horyzontalny podcinacz ścierniska. Kombinacja wspaniałych technologii zbierania, cięcia oraz rozdrobnienia sprawia, że przystawka do zbioru kukurydzy na ziarno Horizon Star®II stała się wspaniałą maszyną. Horyzontalny podcinacz ścierniska powoduje, że ściernisko jest bardzo krótko przycięte, walka ze szkodnikami jest skuteczniejsza, a po żniwach pozostaje czyste pole.

Maszyny komunalne

Maszyny używane

TECH-KOM
Żabikowo 1
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 285 42 97,
+48 600 883 727

Fax 61 285 60 98

biuro@tech-kom.pl