61 285 42 97 biuro@tech-kom.pl

Siewnik zawieszany D9

Siewniki zawieszane D9 można stosować zarówno do pracy solo jak i w połączeniu z maszynami uprawowymi przy siewie po orce lub w mulcz. Właśnie dlatego zostały one wyposażone do wyboru w system redlic stopkowych WS albo redlic rolkowych RoTeC-Control.
D9 Special o szerokości roboczej 2,5 oraz 3 m zbudowano dla gospodarstw średnich i małych. Żadnych kompromisów w dokładności dozowania i przykrywaniu nasion. Zbiorniki D9 Specjal o szerokości roboczej 3 m mieszczą od 450 l do maksymalnie 850 l ziarna z zamontowaną nadstawką 400 l.

czytaj dalej ...

D9 Super o szerokości roboczej 3, 3,5, 4 i 6 m zbudowano dla średnich i dużych gospodarstw rolnych. Z ramą łączącą można uzyskać dla siewników D9 Super szerokość roboczą sięgającą nawet 9 i 12 m. Stabilna konstrukcja szerokiego na 3 m siewnika D9 Super pozwala zwiększyć pojemność zbiornika nadstawką z 600 l do 1.000 l.

Siewnik mechaniczny AD

Siewnik nabudowywany AD Special z szerokością roboczą 2,50 i 3,00 metrów jest korzystnym wariantem dla małych i średnich gospodarstw. AD Special jest często wykorzystywana w kombinacji z bronami wirnikowymi. Wyjątkowo duże, napędowe koło ostrogowe zapewnia niezawodne dozowanie zboża także w najtrudniejszych warunkach pracy.

czytaj dalej ...

Dla średnich i dużych gospodarstw oferowany jest siewnik nabudowywany AD Super o szerokości roboczej 3m, 3,5 m oraz 4 m. Ten siewnik jest bardzo często stosowany z kultywatorami wirnikowymi, klinowymi wałami pierścieniowymi i redlicami rolkowymi RoTeC, jako uniwersalny agregat do siewu po orce i w mulcz.

Siewnik mechaniczny CATAYA

Nowy, mechaniczny zestaw uprawowo-siewny składa się zbrony wirnikowej KE lub kultywatora wirnikowego KX/KG i nabudowanego siewnika CATAYA 3000 SUPER. Przy 3 m szerokości roboczej, ze zbiornikiem mieszczącym 830l ziarna opcjonalnie powiększonym o 440l, mechaniczny zestaw uprawowo-siewny CATAYA to idealna maszyna dla profesjonalnych gospodarstw do siewu po orce i w mulcz.

Siewnik pneumatyczny AD-P

Kompaktowy, pneumatyczny nabudowany siewnik AD-P Special 850 skonstruowano do pracy w gospodarstwacho średniej wielkości. Pojemność zbiornika ziarna wynosi 850 l i można ją zwiększyć do 1100 l. Siewnik jest zamontowany na maszynie uprawowej przez uniwersalny trójkąt łączący.
Siewnik pneumatyczny AD-P Super – pneumatyczny agregat uprawowo-siewny AD-P Super o szerokości roboczej 3 m i 4 m znakomicie sprawdza się w gospodarstwach od 200 ha do 500 ha oraz w firmach usługowych.

czytaj dalej ...

Zalety AD-P Super:

 • Wydajność powierzchniowa ponad 3 ha/godz. przy szerokości roboczej 3 m
 • Bardzo duży zbiornik ziarna
 • Wysokie prędkości robocze
 • Nieograniczony siew po orce i w mulcz
 • Bardzo kompaktowa budowa – zoptymalizowane zapotrzebowanie na siłę udźwigu
 • Aż do 55 kg nacisku redlicy w przypadku RoTeC+-Control

Pneumatyczny siewnik nabudowany CENTAYA

Duży otwór zbiornika o wymiarach 2,43 m x 0,91 m umożliwia łatwe napełnianie siewnika. Centaya przy użyciu worka typu BigBag lub szufli ładowacza czołowego. Podczas napełniania za pomocą worków sita zbiornika ziarna mogą pełnić rolę schowka na worki.

czytaj dalej ...
 • siewnik pneumatyczny nabudowany Centaya Super można opcjonalnie wyposażyć w zbiornik ziarna o pojemności 1600 l lub 2000 l. Ponieważ plastikowy zbiornik jest wysunięty daleko w przód, optymalne położenie jego środka ciężkości znajduje się w pobliżu ciągnika.
 • Do dozowania nasion służy dozownik z napędem elektrycznym usytuowany pod zbiornikiem ziarna. Każdy rodzaj nasion obsługiwany jest przez odmienną kasetę dozującą, którą można szybko i łatwo wymienić na inną.
 • Segmentowa głowica rozdzielająca jest usytuowana za zbiornikiem ziarna, bezpośrednio ponad redlicami. Siewnik Centaya Super może być również rozłączany połówkowo za pomocą segmentowej głowicy rozdzielającej np. w przypadku asymetrii ścieżek technologicznych na skraju pola.
 • Pole obsługowe SmartCenter usytuowane po lewej stronie siewnika Centaya Super umożliwia operatorowi jego wygodne kalibrowanie i wykonywanie regulacji w pozycji stojącej. W skrzyni transportowej umieszczonej bezpośrednio na maszynie znajduje się waga cyfrowa i składane wiadro.
 • Do sterowania agregatem uprawowo-siewnym można stosować opcjonalnie terminal AmaTron 4 lub AmaPad firmy AMAZONE bądź dowolny terminal ISOBUS innego producenta.

Maszyny komunalne

Maszyny używane

TECH-KOM
Żabikowo 1
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 285 42 97,
+48 600 883 727

Fax 61 285 60 98

biuro@tech-kom.pl