61 285 42 97 biuro@tech-kom.pl

Kosiarki bijakowe VOTEX RML

Seria kosiarek bijakowych przeznaczonych do rozdrabniania trawy, chwastów oraz innej roślinności. RML to maszyna prosta w obsłudze i bardzo wytrzymała, którą łatwo podłączyć do trzypunktowego układu zawieszenia. Może pracować zarówno z przodu jak i z tyłu ciągnika, a także posiada opcje mechanicznego lub hydraulicznego wysuwu.

Kosiarki bijakowe VOTEX LANDMASTER

Mocna i wytrzymała kosiarka bijakowa doskonale nadająca się do koszenia dużych powierzchni nieużytków, trawników, kształtowania terenów parkowych oraz rozdrabniania materiału. Maszyna nadaje się do montażu zarówno z tyłu jak i z przodu ciągnika. Konstrukcja bocznego wysuwu jest integralną częścią głowicy koszącej, co daje ogromną wytrzymałość na duże obciążenia. Odpowiednie rozmieszczenie bijaków o masie 1,3 kg pozwala na regularną pracę rotora, mniejsze zapotrzebowanie na moc oraz doskonałą jakość koszenia.

Kosiarki bijakowe VOTEX ROADMASTER 02S

Seria kosiarek przeznaczonych do wykaszania skarp, poboczy czy przydrożnych rowów. Kosiarka ta posiada wytrzymały rotor wyposażony w bijaki i uchwyty wykonanych z odpornego na ścieranie materiału. Bijaki zostały umieszczone spiralnie tak, aby rotor był dobrze wyważony, nawet wtedy kiedy bijaki są częściowo zużyte.

Kosiarki bijakowe VOTEX CLIPPER

Kosiarki wysięgnikowe z własnym systemem hydraulicznym pozwalające na łatwe dotarcie i swobodne koszenie głębokich rowów, wysokich skarp oraz terenów oddzielonych od drogi np. płotami. Maszyna zawieszana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia. Posiada własną pompę hydrauliczną, dzięki czemu jej system hydrauliczny działa niezależnie od ciągnika.

Maszyny komunalne

Maszyny używane

TECH-KOM
Żabikowo 1
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 285 42 97,
+48 600 883 727

Fax 61 285 60 98

biuro@tech-kom.pl